تهران کسب
تهران کسب

چهار مرحله حذف در زندگی شما وجود دارد

چهار مرحله حذف در زندگی شما وجود دارد:

1- در ۵۵ سالگیمحل کار ، شما را حذف میکند-مهم نیست که در طول حرفه خود چقدر موفق یا قدرتمند بوده اید.-به یک فرد معمولی باز خواهید گشت.-بنابراین ، به طرز فکر و احساس برتری شغل گذشته خود نچسبید.
در زندگی احساس راحتی خود را از دست ندهید.

2- در ۶۵ سالگی:-جامعه بتدریج شما را حذف می‌کند.-دوستان و همکارانی که قبلاً با آنها ملاقات میکردید و معاشرت داشتید کمتر میشوند. -بندرت کسی شما را در محل کار قبلی تان می شناسد.-نگویید «قبلاً.من مدیربودم، رئیس بودم، چنین و چنان بودم.-زیرا نسل جوان شما را نمی شناسند، -شما نباید از این بابت احساس ناراحتی کنید.

3-در ۷۵ سالگیخانواده به آرامی شما را حذف میکند.-حتی اگر فرزندان و نوه های زیادی دارید.-بیشتر اوقات با همسرتان یا خودتان زندگی میکنید.-وقتی فرزندان شما گهگاه به ملاقات می آیند ، این یک ابراز محبت است ، -بنابراین آنها را بخاطر کمتر آمدنشان سرزنش نکنید.-زیرا آنها درگیر زندگی خود هستند.

4- در ۸۵ سالگی-زمان پایان عمر طبیعی شما فرا رسیده است.
-برخی از افرادی که می شناختید برای همیشه رفته اند.-در این مرحله غمگین نباشید ،-زیرا این رسم زندگی است.-همه در نهایت این راه را خواهند رفت.

در آخرین دروه زندگی تان ، در حالی که هنوز کمی قدرت وتوانایی دارید.زندگی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

-هر چه از اموال خود می خواهید براحتی خرج آسایش خود کنید.-هرسفری میتوانید، بروید. -هرکمکی که می توانید به اشخاص دریغ نکنید.-هر چه میخواهید بنوشید.-کارهایی را که دوست داری انجام دهید به اتمام برسانید.
-به یاد داشته باشید در آخرین دوره زندگی تان، اشخاصی که شما را حذف نمی‌کنند و بسراغتان می آیند،  همان دوستان دوران بچه گی و جوانی و همکاران قدیمی شما هستند.-هر چه بیشتر  با دوستان قدیمی و صمیمی خود را هرگز فراموش نکنید، ارتباط گذشته خود را حفظ کنید.

● این واقعیت های زندگی را به دوستان خود یادآور کنید.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *