پوشش نانو سرامیک و فوق آبگریز بدنه خودرو آدامز مدل ceramic H9 حجم ۱۲۰ میلی لیتر

  توضیحات

  تاریخ : ۱۴۰۰-۰۹-۱۳

  پوشش نانو سرامیک و فوق آبگریز بدنه خودرو آدامز مدل ceramic H9 حجم ۱۲۰ میلی لیتر

  نقد و بررسی:
  این محصول بر پایه تکنولوژی نانو ذرات نقره تولید گردیده و یکی از بهترین برندهای بین المللی در زمینه تولید مواد نانو خودرو می باشد که کل بدنه خودرو ،شیشه و رینگ ها را کاملا آب گریز نموده و مانع جذب گرد و غبار و آلودگی و جرم می شود و شفافیت و درخشندگی بالایی حاصل میشود ، پس از استفاده به راحتی و بدون مواد شوینده بدنه خودرو تمیز میگردد.

  جهت استفاده باید بدنه خودرو را از هرگونه آلودگی و لکه چربی پاک نمایید (حتما باید بدنه پولیش شود)و سپس محلول را بر روی بدنه اسپری نموده و توسط دستمال غیر جاذب (نانو) روی سطح به صورت دورانی پخش و ماشاژ نمایید تا محو شود ،استفاده از این محصول علاوه بر اینکه باعث درخشندگی و شفافیت بالای رنگ خودروی شما میگردد یک لایه نامرئی محافظتی در برابر اشعه UV ایجاد نموده و مانع از کدر شدن رنگ خودرو میشود و بدنه را کاملا آبگریز مینماید.

  هنگام استفاده زیر نور مستقیم خورشید انجام ندهید و در شرایط آب و هوایی خیلی سرد یا گرم انجام نشود ( ۵ تا ۳۵ درجه) و ماندگاری اثر این محصول حداقل ۳ سال میباشد.

  حتما سطح بدنه و شیشه خودرو را به قطعات کوچک تقسیم نمایید (۳۰×۳۰) و محلول را با اسفنج و دستمال میکرو فایبر (غیر جاذب) کاملا ماساژ دهید تا محو شود ، بعد از ۲۴ ساعت از خودروی خود لذت ببرید.

  Mention adforest.scriptsbundle.com when calling seller to get a good deal

   

  موقعیت

  ارسال پیام

  ارسال پیام
  Safety tips for deal
  1. Use a safe location to meet seller
  2. Avoid cash transactions
  3. Beware of unrealistic offers

  آگهی های ویژه

  تبلیغات

  بالا
  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × اگر کمک میخواین کلیک کنید؟